محصولات آرند

 
آرند

لایت24 ارائه دهنده محصولات برند آرند در بازار لاله زار می باشد.


معرفی کلی محصولات آرند

خطی
آرند در تولید چراغ‌ های خطی برای فضا‌ های مختلف تخصص دارد. در این راستا، طیفی از چراغ ‌های خطی را مطابق با توصیه معماران برتر طراحی و تولید کرده‌اند.
پنل
آرند پنل‌های LED را با رویکردی برای نورپردازی فضا های عمومی با یک طراحی متفاوت و متنوع در طریقه‌ی نصب توسعه داده است. طیفی از ابعاد و اتخاذ ویژگی ‌های نورپردازی مطابق با نیازهای مشتریان نقطه قوت دیگر این خانواده از محصولات به شمار می‌رود .

چراغ های آرند

دانلایت
چراغ‌ های دانلایت که یکی از پرکاربرد ترین چراغ ها در نورپردازی ها هستند و جدا از وظیفه اصلی ‌شان یعنی تأمین نور عمومی مورد نیاز، امروزه از لحاظ ظاهری نیز اهمیت پیدا کرده اند ، آرند با در نظر گرفتن این موارد محصولات دانلایت خود را تولید کرده است.
صنعتی
چراغ ‌های صنعتی آرند با طراحی کاملاً متفاوت و معماری مدرن برای فضای صنعتی توسعه داده شده‌اند. این نوع از چراغ‌ها را می‌توان در فضاهای صنعتی و برخی فضا‌های خاص با شدت نوری بالا و توزیع نوری مختلف نصب کرد.
نقطه ای-دفنی-آبنما
آرند مفتخر به طراحی و تولید چراغ‌های با درجه حفاظت بالا است. تولید مجموعه از چراغ ‌های پرژکتور مخصوص استخر و آب نما با مواد اولیه با کیفیت برای مناطق مختلف آب و هوایی می‌باشد.
تزئینی
چراغ ‌های تزئینی آرند مبتنی بر نیازهای معماران و طراحان هنری هستند و در تیم مهندسی ما توسعه داده شده اند. علاوه بر این، ما سعی داریم از رویکرد صنایع دستی سنتی بومی خاورمیانه برای طراحی خانواده چراغ ‌های تزئینی آرند استفاده کنند.
سیستم روشنایی آهنربایی یا مگنتار
سیستم روشنای نوین مگنتار آرند مبتنی بر سیستم نصب آسان آهنربایی و ماژولار چراغ های خطی ، نقطه ...ای و آویز بر روی بستر ریل تو کار و رو کار امکان استفاده برای نوپردازی در هر محیط داخلی را فراهم کرده است.
سیستم روشنایی تِرَک لایت
سیستم روشنایی ترک لایت سه فاز آرند با قابلیت نصب ریل به صورت روکار و توکار ، و استفاده از چراغ های نقطه ای ، آویز با قابلیت جابه جایی در طول ریل امکان ایجاد انواع طراحی روشنایی نقطه ای تحت سیستم روشنایی ترک لایت سه فاز را به کاربر می دهد.
اکسسوری ها
آرند در کنار تولید تخصصی محصولات روشنایی خود ، تجهیزات جانبی مکملی را نیز در سبد محصول خود دارد ، که شامل دیکودر یا گیرنده DMX512 ، استند چراغ استخری و بک کیس چراغ می باشد.