محصولات بروکس

 
بروکس

لایت24 ارائه دهنده محصولات برند بروکس در بازار لاله زار می باشد.


معرفی کلی محصولات بروکس

از دیگر محصولات شرکت بروکس می‌توان به لامپ ال ای دی بردوکس در اشکال حبابی با توان‌های متنوع و یا لامپ ال ای دی کلاسیک بروکس در توان‌ها و سری‌های متنوع و همچنین لامپ‌ هالوژن بروکس در مدل‌های هالوژن بروکس SMD و هالوژن بروکس COB یاد کرد. چراغ‌ پنلی گرد بروکس و انواع مربع شکل دیگر این نوع چراغ‌ها، لامپ LED مهتابی بروکس و در نهایت چراغ خطی بروکس در انواع مختلف با طول و عرض‌های متنوع از دیگر محصولات متعدد شرکت بروکس در زمینه تولیدات روشنایی پایدار می‌باشد

چراغ های بروکس

شرکت بروکس به شکل تخصصی در زمینه تولید محصولات روشنایی پایدار فعالیت می‌نماید. در این زمینه بروکس دارای تنوع قابل توجهی از محصولات می‌باشد و تولیدات گوناگونی را به بازار عرضه می‌نماید. برای نمونه انواع چراغ‌های پنلی SMD و COB را با کیفیت بالایی تولید می‌نماید و همچنین پروژکتور بروکس نیز از جمله محصولات دیگر این شرکت می‌باشد که اغلب دارای سیستم COB هستند.

چراغ پنلی بروکس در در دو نوع SMD و COB تولید و عرضه می‌گردد. چراغ پنلی SMD بروکس دارای لامپ اس ام دی با توان ۴ وات می‌باشد و معمولا در سه رنگ نور آفتابی، مهتابی و سفید یخی در بازار موجود است. از طرف دیگر قطر برش چراغ پنلی SMD بروکس ۷۵ میلی‌متر می‌باشد. در مقابل چراغ پنلی COB بروکس نیز توان ۵ وات دارد و به صورت توکار با قطر برش ۷۵ میلی‌متر نصب می‌گردد. این نوع از چراغ‌های پنلی گرد بروکس نیز در سه رنگ نور آفتابی، مهتابی و سفید یخی و با نور همگن و یکنواخت ارائه می‌شوند.