صفحه اصلی چراغ های خطی آویز چراغ خطی آویز شش ضلعی 60 وات نیم متری فاین الکتریک FEC-L7080-0.5M-60W

قیمت : تماس بگیرید

چراغ های خطی فاین الکتریک

چراغ خطی آویز شش ضلعی 60 وات نیم متری فاین الکتریک FEC-L7080-0.5M-60W

تولید ایران و محصولی از فاین الکتریک نوع روشنایی : چراغ خطی

چراغ خطی آویز شش ضلعی 60 وات نیم متری فاین الکتریک مدل FEC-L7080-0.5M-60W توان 60 وات طول نیم متر رنگ بدنه سفید و مشکی رنگ نور آفتابی، مهتابی و یخی آویز

این چراغ از برند فاین الکتریک است. برای مشاهده دیگر محصولات وارد محصولات فاین الکتریک لاله زار شوید.انواع چراغ های خطی آویزمشاوره خرید و سفارش چراغ خطی آویز شش ضلعی 60 وات نیم متری فاین الکتریک FEC-L7080-0.5M-60W در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ چراغ خطی آویز شش ضلعی 60 وات نیم متری فاین الکتریک FEC-L7080-0.5M-60W ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

چراغ خطی آویز شش ضلعی 60 وات نیم متری فاین الکتریک FEC-L7080-0.5M-60W از برند فاین الکتریک در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : تولید ایران و محصولی از فاین الکتریک نوع روشنایی : چراغ خطی

چراغ خطی آویز شش ضلعی 60 وات نیم متری فاین الکتریک مدل FEC-L70 ...

از این رو در چراغ خطی آویز شش ضلعی 60 وات نیم متری فاین الکتریک FEC-L7080-0.5M-60W و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ های خطی آویز و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.