صفحه اصلی چراغ های خطی آویز چراغ خطی آویز 25 وات آرند میرداماد عرض متوسط

قیمت : تماس بگیرید

چراغ های خطی آرند

چراغ خطی آویز 25 وات آرند میرداماد عرض متوسط

تولید ایران و محصولی از آرند دارای جنس بدنه آلومینیومی

چراغ خطی آویز 25 وات آرند مدل میرداماد عرض متوسط توان 25 وات آویز، روکار و توکار سقفی  شار نوری 2500 لومن رنگ نور آفتابی و مهتابی جنس بدنه آلومینیوم IP44

این چراغ از برند آرند است. برای مشاهده دیگر محصولات وارد محصولات آرند لاله زار شوید.انواع چراغ های خطی آویزمشاوره خرید و سفارش چراغ خطی آویز 25 وات آرند میرداماد عرض متوسط در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ چراغ خطی آویز 25 وات آرند میرداماد عرض متوسط ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

چراغ خطی آویز 25 وات آرند میرداماد عرض متوسط از برند آرند در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : تولید ایران و محصولی از آرند دارای جنس بدنه آلومینیومی

چراغ خطی آویز 25 وات آرند مدل میرداماد عرض متوسط توان 25 وات آویز ...

از این رو در چراغ خطی آویز 25 وات آرند میرداماد عرض متوسط و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ های خطی آویز و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.