صفحه اصلی چراغ های خطی آویز چراغ خطی ۳۲ وات ال ای دی آویز اکووات برش 6

قیمت : تماس بگیرید

چراغ های خطی اکووات

چراغ خطی ۳۲ وات ال ای دی آویز اکووات برش 6

تولید ایران و محصولی از اکووات گارانتی : 5 سال

چراغ خطی ۳۲ وات ال ای دی روکار و توکار اکووات مدل برش 6 5 سال گارانتی دو رنگ سفید و مشکی  دمای رنگ آفتابی (۳۰۰۰k)، طبیعی(۴۰۰۰k) و مهتابی (۵۰۰۰k)  راندمان نوری چراغ I'm/w۹۵ 

این چراغ از برند اکووات است. برای مشاهده دیگر محصولات وارد محصولات اکووات لاله زار شوید.انواع چراغ های خطی آویزمشاوره خرید و سفارش چراغ خطی ۳۲ وات ال ای دی آویز اکووات برش 6 در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ چراغ خطی ۳۲ وات ال ای دی آویز اکووات برش 6 ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

چراغ خطی ۳۲ وات ال ای دی آویز اکووات برش 6 از برند اکووات در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : تولید ایران و محصولی از اکووات گارانتی : 5 سال

چراغ خطی ۳۲ وات ال ای دی روکار و توکار اکووات مدل برش 6 5 سال گارانتی دو رن ...

از این رو در چراغ خطی ۳۲ وات ال ای دی آویز اکووات برش 6 و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ های خطی آویز و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.