صفحه اصلی چراغ های خطی آویز چراغ خطی SMD آویز 240 وات پارس شعاع توس کارن 3.5 متری

قیمت : تماس بگیرید

چراغ های خطی پارس شعاع توس

چراغ خطی SMD آویز 240 وات پارس شعاع توس کارن 3.5 متری

تولید ایران و محصولی از پارس شعاع توس دارای جنس بدنه آلومینیومی

چراغ خطی SMD آویز 240 وات پارس شعاع توس مدل کارن - میزان روشنایی 22000 لومن - جریان ورودی 3600 میلی آمپر - دارای دو رنگ نور سفید و سفید، آفتابی - ابعاد بیرونی 3515x50x52 میلی متر 

این چراغ از برند پارس شعاع توس است. برای مشاهده دیگر محصولات وارد محصولات پارس شعاع توس لاله زار شوید.انواع چراغ های خطی آویزمشاوره خرید و سفارش چراغ خطی SMD آویز 240 وات پارس شعاع توس کارن 3.5 متری در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ چراغ خطی SMD آویز 240 وات پارس شعاع توس کارن 3.5 متری ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

چراغ خطی SMD آویز 240 وات پارس شعاع توس کارن 3.5 متری از برند پارس شعاع توس در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : تولید ایران و محصولی از پارس شعاع توس دارای جنس بدنه آلومینیومی

چراغ خطی SMD آویز 240 وات پارس شعاع توس مدل کارن - میزان ...

از این رو در چراغ خطی SMD آویز 240 وات پارس شعاع توس کارن 3.5 متری و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ های خطی آویز و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.