صفحه اصلی چراغ های خطی آویز چراغ LED آویز 21 وات مازی نور اینفینیتی e M440E60LED2AF

قیمت : تماس بگیرید

چراغ های خطی مازی نور

چراغ LED آویز 21 وات مازی نور اینفینیتی e M440E60LED2AF

و محصولی از مازی نور نوع سیم و کابل : سیم مفتولی سایز سیم و کابل : 0.5

چراغ LED آویز 21 وات مازی نور مدل اینفینیتی M440E60LED2AF - منبع نوری LED - عمر ال ای دی بیش از 50000 ساعت - توان 21 وات - درایور الکترونیکی جریان ثابت با ضریب توان بیش از 0.9 - جنس سیم و کابل از سیم PVC - پوشش بدنه...

این چراغ از برند مازی نور است. برای مشاهده دیگر محصولات وارد محصولات مازی نور لاله زار شوید.انواع چراغ های خطی آویزمشاوره خرید و سفارش چراغ LED آویز 21 وات مازی نور اینفینیتی e M440E60LED2AF در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ چراغ LED آویز 21 وات مازی نور اینفینیتی e M440E60LED2AF ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

چراغ LED آویز 21 وات مازی نور اینفینیتی e M440E60LED2AF از برند مازی نور در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : و محصولی از مازی نور نوع سیم و کابل : سیم مفتولی سایز سیم و کابل : 0.5

چراغ LED آویز 21 وات مازی نور مدل اینفینیتی M440E60L ...

از این رو در چراغ LED آویز 21 وات مازی نور اینفینیتی e M440E60LED2AF و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ های خطی آویز و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.