صفحه اصلی چراغ های خطی آویز چراغ LED آویز 78 وات مازی نور اینفینیتی M440E230LED2AF

قیمت : تماس بگیرید

چراغ های خطی مازی نور

چراغ LED آویز 78 وات مازی نور اینفینیتی M440E230LED2AF

تولید ایران و محصولی از مازی نور نوع سیم و کابل : سیم مفتولی

چراغ LED آویز 78 وات مازی نور مدل اینفینیتی M440E230LED2AF - جنس بدنه از پروفیل اکریلیکی اکسترودی - طرح شیشه از شیری ساتن - پوشش بدنه از دو رنگ پودری الکترواستاتیک نقره ای و پودری الکترواستاتیک سفید - جنس سیم و کابل...

این چراغ از برند مازی نور است. برای مشاهده دیگر محصولات وارد محصولات مازی نور لاله زار شوید.انواع چراغ های خطی آویزمشاوره خرید و سفارش چراغ LED آویز 78 وات مازی نور اینفینیتی M440E230LED2AF در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ چراغ LED آویز 78 وات مازی نور اینفینیتی M440E230LED2AF ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

چراغ LED آویز 78 وات مازی نور اینفینیتی M440E230LED2AF از برند مازی نور در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : تولید ایران و محصولی از مازی نور نوع سیم و کابل : سیم مفتولی

چراغ LED آویز 78 وات مازی نور مدل اینفینیتی M440E230LED2AF - ...

از این رو در چراغ LED آویز 78 وات مازی نور اینفینیتی M440E230LED2AF و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ های خطی آویز و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.