صفحه اصلی چراغ های خطی توکار رابط ریل توکار دیوار به سقف شعاع SH-MWCRC-2M

قیمت : تماس بگیرید

چراغ های خطی شعاع الکتریک

رابط ریل توکار دیوار به سقف شعاع SH-MWCRC-2M

تولید ایران و محصولی از شعاع الکتریک نوع محصول : رابط ریل توکار...

رابط ریل توکار دیوار به سقف شعاع مدل SH-MWCRC-2M عمر مفید طولانی دارای 3 سال گارانتی رسمی تولید با آلومینیوم اکسترود کیفیت ساخت بالا ولتاژ کاری 48 ولت جریان مستقیم محدوده دمای کارکرد 20- تا 50+ درجه سانتی گراد رنگ...

این چراغ از برند شعاع الکتریک است. برای مشاهده دیگر محصولات وارد محصولات شعاع الکتریک لاله زار شوید.انواع چراغ های خطی توکارمشاوره خرید و سفارش رابط ریل توکار دیوار به سقف شعاع SH-MWCRC-2M در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ رابط ریل توکار دیوار به سقف شعاع SH-MWCRC-2M ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

رابط ریل توکار دیوار به سقف شعاع SH-MWCRC-2M از برند شعاع الکتریک در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : تولید ایران و محصولی از شعاع الکتریک نوع محصول : رابط ریل توکار...

رابط ریل توکار دیوار به سقف شعاع مدل SH-MWCRC-2M عمر مف ...

از این رو در رابط ریل توکار دیوار به سقف شعاع SH-MWCRC-2M و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ های خطی توکار و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.