صفحه اصلی چراغ های خطی توکار رابط ریل توکار سقف به سقف شعاع SH-MCCRC-2M

قیمت : تماس بگیرید

چراغ های خطی شعاع الکتریک

رابط ریل توکار سقف به سقف شعاع SH-MCCRC-2M

تولید ایران و محصولی از شعاع الکتریک نوع محصول : رابط ریل توکار...

رابط ریل توکار سقف به سقف شعاع مدل SH-MCCRC-2M عمر مفید طولانی کیفیت ساخت بالا ولتاژ کاری 48 ولت جریان مستقیم محدوده دمای کارکرد 20- تا 50+ درجه سانتی گراد دارای 3 سال گارانتی رسمی رنگ بدنه مشکی الکترواستاتیک تولید با...

این چراغ از برند شعاع الکتریک است. برای مشاهده دیگر محصولات وارد محصولات شعاع الکتریک لاله زار شوید.انواع چراغ های خطی توکارمشاوره خرید و سفارش رابط ریل توکار سقف به سقف شعاع SH-MCCRC-2M در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ رابط ریل توکار سقف به سقف شعاع SH-MCCRC-2M ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

رابط ریل توکار سقف به سقف شعاع SH-MCCRC-2M از برند شعاع الکتریک در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : تولید ایران و محصولی از شعاع الکتریک نوع محصول : رابط ریل توکار...

رابط ریل توکار سقف به سقف شعاع مدل SH-MCCRC-2M عمر مفید ...

از این رو در رابط ریل توکار سقف به سقف شعاع SH-MCCRC-2M و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ های خطی توکار و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.