صفحه اصلی چراغ های خطی توکار منبع تغذیه 100 وات شعاع MD100-2M

قیمت : تماس بگیرید

چراغ های خطی شعاع الکتریک

منبع تغذیه 100 وات شعاع MD100-2M

تولید ایران و محصولی از شعاع الکتریک نوع محصول : منبع تغذیه

منبع تغذیه 100 وات شعاع مدل MD100-2M تولید با متریال مرغوب محدوده دمای کارکرد 20- تا 50+ درجه سانتی گراد توان مصرفی 100 وات عمر مفید طولانی کیفیت ساخت بالا رنگ بدنه مشکی الکترواستاتیک نصب به روش مگنتی درون ریل توکار...

این چراغ از برند شعاع الکتریک است. برای مشاهده دیگر محصولات وارد محصولات شعاع الکتریک لاله زار شوید.انواع چراغ های خطی توکارمشاوره خرید و سفارش منبع تغذیه 100 وات شعاع MD100-2M در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ منبع تغذیه 100 وات شعاع MD100-2M ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

منبع تغذیه 100 وات شعاع MD100-2M از برند شعاع الکتریک در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : تولید ایران و محصولی از شعاع الکتریک نوع محصول : منبع تغذیه

منبع تغذیه 100 وات شعاع مدل MD100-2M تولید با متریال مرغوب محد ...

از این رو در منبع تغذیه 100 وات شعاع MD100-2M و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ های خطی توکار و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.