صفحه اصلی چراغ های خطی توکار چراغ توکار خطی 4 وات LED اکووات

قیمت : تماس بگیرید

چراغ های خطی اکووات

چراغ توکار خطی 4 وات LED اکووات

تولید ایران و محصولی از اکووات گارانتی : 3 سال

چیپ های با کیفیت بالا تولید ایران راندمان نوری :  106/1 لومن بر وات رنگ نور : آفتابی، مهتابی و طبیعی ضمانت : سه ساله

این چراغ از برند اکووات است. برای مشاهده دیگر محصولات وارد محصولات اکووات لاله زار شوید.انواع چراغ های خطی توکارمشاوره خرید و سفارش چراغ توکار خطی 4 وات LED اکووات در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ چراغ توکار خطی 4 وات LED اکووات ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

چراغ توکار خطی 4 وات LED اکووات از برند اکووات در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : تولید ایران و محصولی از اکووات گارانتی : 3 سال

چیپ های با کیفیت بالا تولید ایران راندمان نوری :  106/1 لومن بر وات رنگ نو ...

از این رو در چراغ توکار خطی 4 وات LED اکووات و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ های خطی توکار و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.