صفحه اصلی چراغ های خطی توکار چراغ خطی ال ای دی 60 وات بروکس سری آریان

قیمت : تماس بگیرید

چراغ های خطی بروکس

چراغ خطی ال ای دی 60 وات بروکس سری آریان

تولید ایران و محصولی از بروکس گارانتی : 1 سال

چراغ خطی LED بروکس 40 وات آرین - شکل ظاهری دیواری و سقفی - شار نوری 3400 لومن - یک سال ضمانت - جریان مصرفی 348 میلی آمپر - دارای طول 60 سانتی متر

این چراغ از برند بروکس است. برای مشاهده دیگر محصولات وارد محصولات بروکس لاله زار شوید.انواع چراغ های خطی توکارمشاوره خرید و سفارش چراغ خطی ال ای دی 60 وات بروکس سری آریان در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ چراغ خطی ال ای دی 60 وات بروکس سری آریان ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

چراغ خطی ال ای دی 60 وات بروکس سری آریان از برند بروکس در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : تولید ایران و محصولی از بروکس گارانتی : 1 سال

چراغ خطی LED بروکس 40 وات آرین - شکل ظاهری دیواری و سقفی - شار نوری 3400 لوم ...

از این رو در چراغ خطی ال ای دی 60 وات بروکس سری آریان و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ های خطی توکار و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.