صفحه اصلی چراغ های خطی توکار چراغ SMD توکار 24 وات 4M دانوب

قیمت : تماس بگیرید

چراغ های خطی 4M

چراغ SMD توکار 24 وات 4M دانوب

تولید ایران و محصولی از 4M گارانتی : 2 سال

چراغ SMD توکار 24 وات 4M مدل دانوب - ضمانت 2 ساله - دو رنگ نور آفتابی و مهتابی - شار نوری 1900 لومن - ابعاد 600 * 110 * 40 میلیمتر - زاویه تابش نور 120 درجه

این چراغ از برند 4M است. برای مشاهده دیگر محصولات وارد محصولات 4M لاله زار شوید.انواع چراغ های خطی توکارمشاوره خرید و سفارش چراغ SMD توکار 24 وات 4M دانوب در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ چراغ SMD توکار 24 وات 4M دانوب ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

چراغ SMD توکار 24 وات 4M دانوب از برند 4M در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : تولید ایران و محصولی از 4M گارانتی : 2 سال

چراغ SMD توکار 24 وات 4M مدل دانوب - ضمانت 2 ساله - دو رنگ نور آفتابی و مهتابی ...

از این رو در چراغ SMD توکار 24 وات 4M دانوب و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ های خطی توکار و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.