صفحه اصلی چراغ های خطی ضدآب نما چراغ خطی سقفی روکار ضد آب LED شعاع SH-LG-06C-18W

قیمت : تماس بگیرید

چراغ های خطی شعاع الکتریک

چراغ خطی سقفی روکار ضد آب LED شعاع SH-LG-06C-18W

تولید چین و محصولی از شعاع الکتریک گارانتی : 2 سال

چراغ سقفی روکار ضد آب LED شعاع مدل shoa-lg-06c – دارای لامپ ال ای دی SMD با توان 18 وات – درجه حفاظت چراغ IP 65 – ابعاد بدنه چراغ 90×110×650 میلیمتر – بدنه پلی کربنات ضد نم و ضد گردو غبار

این چراغ از برند شعاع الکتریک است. برای مشاهده دیگر محصولات وارد محصولات شعاع الکتریک لاله زار شوید.انواع چراغ های خطی ضدآب نمامشاوره خرید و سفارش چراغ خطی سقفی روکار ضد آب LED شعاع SH-LG-06C-18W در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ چراغ خطی سقفی روکار ضد آب LED شعاع SH-LG-06C-18W ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

چراغ خطی سقفی روکار ضد آب LED شعاع SH-LG-06C-18W از برند شعاع الکتریک در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : تولید چین و محصولی از شعاع الکتریک گارانتی : 2 سال

چراغ سقفی روکار ضد آب LED شعاع مدل shoa-lg-06c – دارای لامپ ال ای دی SM ...

از این رو در چراغ خطی سقفی روکار ضد آب LED شعاع SH-LG-06C-18W و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ های خطی ضدآب نما و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.