صفحه اصلی چراغ های خطی ضدآب نما چراغ خطی LED ضد نم و غبار 25 وات مازی نور سیلیوم M455-60LED با لنز

قیمت : تماس بگیرید

چراغ های خطی مازی نور

چراغ خطی LED ضد نم و غبار 25 وات مازی نور سیلیوم M455-60LED با لنز

تولید ایران و محصولی از مازی نور رنگ رویه : نقره ای

چراغ خطی LED ضد نم و غبار 25 وات مازی نور مدل M455(N,W,DA)60LED2840 با لنز - شار نوری 2200 و 2400 لومن - زاویه پخش نور 30 درجه، 90 درجه و پخش نامتقارن دو طرفه - وزنی حدود 1.8 کیلوگرم - ابعاد 600x70x70 - رنگ نور مهتابی...

این چراغ از برند مازی نور است. برای مشاهده دیگر محصولات وارد محصولات مازی نور لاله زار شوید.انواع چراغ های خطی ضدآب نمامشاوره خرید و سفارش چراغ خطی LED ضد نم و غبار 25 وات مازی نور سیلیوم M455-60LED با لنز در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ چراغ خطی LED ضد نم و غبار 25 وات مازی نور سیلیوم M455-60LED با لنز ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

چراغ خطی LED ضد نم و غبار 25 وات مازی نور سیلیوم M455-60LED با لنز از برند مازی نور در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : تولید ایران و محصولی از مازی نور رنگ رویه : نقره ای

چراغ خطی LED ضد نم و غبار 25 وات مازی نور مدل M455(N,W,DA)60LED2840 با ...

از این رو در چراغ خطی LED ضد نم و غبار 25 وات مازی نور سیلیوم M455-60LED با لنز و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ های خطی ضدآب نما و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.