صفحه اصلی چراغ های خطی مگنتی و مولتی ترک درایور 100 وات 48 ولت لنا افراتاب D.LIA

قیمت : تماس بگیرید

چراغ های خطی افراتاب

درایور 100 وات 48 ولت لنا افراتاب D.LIA

تولید ایران و محصولی از افراتاب نوع روشنایی : درایور

درایور 100 وات 48 ولت لنا افراتاب مدل D.LIA تولید با متریال مرغوب با امکان نصب در داخل ریل مگنتی عمر مفید طولانی تامین برق تجهیزات توان مصرفی 100 وات کیفیت ساخت بالا ولتاژ 48 ولت سایز درایور 20 سانتی متر

این چراغ از برند افراتاب است. برای مشاهده دیگر محصولات وارد محصولات افراتاب لاله زار شوید.انواع چراغ های خطی مگنتی و مولتی ترکمشاوره خرید و سفارش درایور 100 وات 48 ولت لنا افراتاب D.LIA در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ درایور 100 وات 48 ولت لنا افراتاب D.LIA ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

درایور 100 وات 48 ولت لنا افراتاب D.LIA از برند افراتاب در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : تولید ایران و محصولی از افراتاب نوع روشنایی : درایور

درایور 100 وات 48 ولت لنا افراتاب مدل D.LIA تولید با متریال مرغوب با ...

از این رو در درایور 100 وات 48 ولت لنا افراتاب D.LIA و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ های خطی مگنتی و مولتی ترک و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.