صفحه اصلی چراغ های خطی مگنتی و مولتی ترک درایور 60 وات اکووات مخصوص چراغ های خطی

قیمت : تماس بگیرید

چراغ های خطی اکووات

درایور 60 وات اکووات مخصوص چراغ های خطی

تولید ایران و محصولی از اکووات گارانتی : 5 سال

درایور 60 وات اکووات مخصوص چراغ های خطی درایور الکترونیکی جریان ثابت (بدون فلیکر) 5 سال گارانتی

این چراغ از برند اکووات است. برای مشاهده دیگر محصولات وارد محصولات اکووات لاله زار شوید.انواع چراغ های خطی مگنتی و مولتی ترکمشاوره خرید و سفارش درایور 60 وات اکووات مخصوص چراغ های خطی در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ درایور 60 وات اکووات مخصوص چراغ های خطی ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

درایور 60 وات اکووات مخصوص چراغ های خطی از برند اکووات در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : تولید ایران و محصولی از اکووات گارانتی : 5 سال

درایور 60 وات اکووات مخصوص چراغ های خطی درایور الکترونیکی جریان ثابت (بدون ...

از این رو در درایور 60 وات اکووات مخصوص چراغ های خطی و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ های خطی مگنتی و مولتی ترک و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.