صفحه اصلی چراغ های خطی مگنتی و مولتی ترک رابط الکتریکال متحرک شعاع SH-MEAC-2M

قیمت : تماس بگیرید

چراغ های خطی شعاع پارس

رابط الکتریکال متحرک شعاع SH-MEAC-2M

تولید ایران و محصولی از شعاع پارس نوع محصول : رابط الکتریکال...

رابط الکتریکال متحرک شعاع مدل SH-MEAC-2M رنگ بدنه مشکی الکترواستاتیک تولید با متریال مرغوب محدوده دمای کارکرد 20- تا 50+ درجه سانتی گراد عمر مفید طولانی کیفیت ساخت بالا ولتاژ کاری 48 ولت جریان مستقیم دارای 3 سال...

این چراغ از برند شعاع پارس است. برای مشاهده دیگر محصولات وارد محصولات شعاع پارس لاله زار شوید.انواع چراغ های خطی مگنتی و مولتی ترکمشاوره خرید و سفارش رابط الکتریکال متحرک شعاع SH-MEAC-2M در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ رابط الکتریکال متحرک شعاع SH-MEAC-2M ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

رابط الکتریکال متحرک شعاع SH-MEAC-2M از برند شعاع پارس در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : تولید ایران و محصولی از شعاع پارس نوع محصول : رابط الکتریکال...

رابط الکتریکال متحرک شعاع مدل SH-MEAC-2M رنگ بدنه مشکی الک ...

از این رو در رابط الکتریکال متحرک شعاع SH-MEAC-2M و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ های خطی مگنتی و مولتی ترک و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.