صفحه اصلی چراغ های خطی مگنتی و مولتی ترک چراغ ریلی دارک لایت 25 وات ال ای دی اکووات

قیمت : تماس بگیرید

چراغ های خطی اکووات

چراغ ریلی دارک لایت 25 وات ال ای دی اکووات

تولید ایران و محصولی از اکووات دارای جنس بدنه آلومینیومی

چراغ ریلی دارک لایت 25 وات ال ای دی اکووات رسه دمای رنگ آفتابی (۳۰۰۰k)، طبیعی (۴۰۰۰k) و مهتابی (۵۷۰۰k) راندمان نوری 94.1lm/w رنگ بدنه، مشکی و ترکیب سفید و مشکی 3 سال گارانتی

این چراغ از برند اکووات است. برای مشاهده دیگر محصولات وارد محصولات اکووات لاله زار شوید.انواع چراغ های خطی مگنتی و مولتی ترکمشاوره خرید و سفارش چراغ ریلی دارک لایت 25 وات ال ای دی اکووات در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ چراغ ریلی دارک لایت 25 وات ال ای دی اکووات ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

چراغ ریلی دارک لایت 25 وات ال ای دی اکووات از برند اکووات در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : تولید ایران و محصولی از اکووات دارای جنس بدنه آلومینیومی

چراغ ریلی دارک لایت 25 وات ال ای دی اکووات رسه دمای رنگ آفتابی ...

از این رو در چراغ ریلی دارک لایت 25 وات ال ای دی اکووات و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ های خطی مگنتی و مولتی ترک و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.