صفحه اصلی چراغ های خطی مگنتی و مولتی ترک چراغ مگنتی نقطه ای 12 وات شعاع SH-MG12-2M

قیمت : تماس بگیرید

چراغ های خطی شعاع الکتریک

چراغ مگنتی نقطه ای 12 وات شعاع SH-MG12-2M

تولید ایران و محصولی از شعاع الکتریک دارای جنس بدنه آلومینیومی

چراغ مگنتی نقطه ای 12 وات شعاع مدل SH-MG12-2M رنگ نور 4000K ضریب نمود رنگی CRI بیش از 90 توان مصرفی 12 وات شار نوری 1200 لومن نصب راحت به روش مگنتی با استفاده از ریل راندمان نوری 80 لومن بر وات زاویه تابش 24 درجه...

این چراغ از برند شعاع الکتریک است. برای مشاهده دیگر محصولات وارد محصولات شعاع الکتریک لاله زار شوید.انواع چراغ های خطی مگنتی و مولتی ترکمشاوره خرید و سفارش چراغ مگنتی نقطه ای 12 وات شعاع SH-MG12-2M در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ چراغ مگنتی نقطه ای 12 وات شعاع SH-MG12-2M ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

چراغ مگنتی نقطه ای 12 وات شعاع SH-MG12-2M از برند شعاع الکتریک در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : تولید ایران و محصولی از شعاع الکتریک دارای جنس بدنه آلومینیومی

چراغ مگنتی نقطه ای 12 وات شعاع مدل SH-MG12-2M رنگ نور 400 ...

از این رو در چراغ مگنتی نقطه ای 12 وات شعاع SH-MG12-2M و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ های خطی مگنتی و مولتی ترک و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.